De club

HANDBAL VERENIGING LOMMEL

HV Lommel, waarbij de "HV" staat voor "Handbal Vereniging", maar zeker ook voor "Handbal Vrienden".

Handbal is een ploegsport en in een ploegsport heb je vrienden en vriendinnen. Met je makkers of vriendinnen op het veld staan en het beste van jezelf geven. Daar doe je het voor! Voor jezelf, maar vooral voor de ploeg!! En voor de supporters natuurlijk.

Handbal is naast een vriendensport, ook een mooie sport. Een soms harde, maar vooral faire sport. Om de sfeer op te snuiven, moet je zeker een keertje komen kijken naar een westrijd, of eens een training bijwonen. Je bent altijd welkom op één van onze trainingsmomenten om het een paar keer te proberen.

Een overzicht van de mensen binnen de club:

Bestuur:

Bart Coenen, Voorzitter,   Bart.Coenen@hvlommel.be

Bart Dilissen, Secretaris,   Bart.Dilissen@hvlommel.be

Peter Morren, Penningmeester, Peter.Morren@hvlommel.be

Sonja Schonkeren, Sportief coördinator,   Sonja.Schonkeren@hvlommel.be   GSM 0472-448359

Diepvens Greet, Promotie verantwoordelijke

Coaches:                                                          

Sonja Schonkeren, Sonja.Schonkeren@hvlommel.be                                                             

Siemen Quanten,  Siemen.Quanten@hvlommel.be, 0499/386703                  

Sofie Geysen,  Sofie.Geysen@hvlommel.be                                  

Björn Vanheukelom, Bjorn.Vanheukelom@hvlommel.be

 

Jeroen Neven, Jeroen.Neven@hvlommel.be

 

Locatie trainingen en wedstrijden:

De trainingen en thuiswedstrijden vinden plaats in de sporthal van Provil, Duinenstraat 1 in Lommel, in de sporthal van Kattenbos, Haardstraat 20 en in de sporthal van Kerkhoven, Kleuterstraat 3 in Lommel.

Een woord van dank:

HV Lommel kan enkel bestaan dankzij de medewerking van heel wat mensen. Dank aan het feestcomité, alle ouders, vrijwilligers en sympathisanten. Natuurlijk ook dank aan onze sponsors !!